Гриша, г-н Ганчев, вземи мерки с ЦСКА! Така повече не може да продължава, ако искате да ставате шампиони

7 Dni Sofia08.09.2017
ЦСКА Верея (23)

ЦСКА размаза Верея категорично! Победи с 3:0, можеше да го направи и три пъти по-категорично. Сензационно много публика за петъчен мач по никое време. Въобще празник, та знае ли се.

И все пак! Гриша, г-н Ганчев, ЦСКА шампион ще става ли? Ако отговорът е „Да“, време е клубът да удари по масата. Гостуване на Ботев, 45 минути реферски гнет. Спестени 2 червени картона на домакините, неотсъдена очевадна дузпа. След кръг нарисувана такава и с Локо Пд. Срещу Витоша Бистрица на „Армията“пак същото – при 2:0 някакъв колхозник си прибира топката с ръка. Днес срещу Верея – отново! При 1:0 на Георги Андонов гривната на ръката му изхвърча чак в „Есте“ от удара с топката. Умишлен при това! Дузпа обаче няма!

Гриша, г-н Ганчев, давате ли си сметка какво означава това? Тези гниди в черно идват на мачовете на ЦСКА с една-единствена цел – да осигурят на съперника на „червените“ колкото може по-дълго комфорт, белким издрапат поне до хикс. Да не говорим за делиорманските, дето дойдоха с рефер, при който вместо 1:0 за ЦСКА и червен картон за Лудогорец – 1:0 за домусчиевите и червен картон за ЦСКА.

Перуките от БФС пращат съдии, които да режат ЦСКА срещу Верея, срещу Бистрица…Представяте ли си какво ще настане, дойдат ли дербитата. Страшно ще е, ако Гриша Ганчев не вземе мерки!