Среднощен екшън! Бесни фенове на ЦСКА изпотрошиха „Армията“

16919994371

Недоволни фенове на ЦСКА посред нощ са атакували клубния стадион, разочаровани от загубата с 0:3 от Лудогорец в мач от петия кръг на efbet Лигата. В резултата на техния набег вратите на терена са изпочупени, а по стъклата на административната част е изписано „Срам и позор“.

Както е известно, през този сезон запалянковците на отбора вече причакваха играчите след слаби домакински срещи на „армейците“. В редица публикации в социалните мрежи привърженици на тима обвиняват ръководството на клуба за избора на треньорите и селекционната политика.

Сега обаче действията им са придобили съвсем различни измерения и са нанесени поражения по стадион „Българска армия“.