Живко Миланов рискува, сменя тактиката в Левски

живко миланов

Треньорът на Левски Живко Миланов обмисля да направи промяна в тактическата постройка на тима за предстоящия мач с Ботев (Пловдив). Очаква се 37-годишният специалист да пусне на върха на атаката Андриан Краев, който се включи много силно срещу Царско село и вкара красив гол при победата с 3:1, пише gong.bg.

Краев не е типичен централен нападател и се чувства по-добре в ролята на атакуващ халф, но позицията на таран не му е чужда. Срещу Царско село на върха на атаката започна младокът Мартин Петков, но пропусна две чисти положения през първото полувреме. Заради това срещу „канарчетата“ Живко Миланов ще пробва нов вариант в центъра на нападението.