Бяс в Левски след епичния срам: Наско, взимай Милото и „Палмс Бет“ и се омитайте, „играчи“!

наско сираков

Хебър елиминира Левски от турнира за Купата на България по възможно най-драматичния начин.

Пазарджиклии спечелиха срещата на стадион „Георги Бенковски“ с 2:1 с гол на юношата на сините Атнас Кабов в 98-ата минута.

Преди това Ангел Бастунов откри за домакините от дузпа в 69-ата минута, а Уелтон изравни в първата минута на добавеното време.

Това хвърли в бяс феновете на Левски в социалните мрежи.

Те искат вече не само оставката на треньора Николай Костов, но и на ръководството на клуба.

Призивите са Наско Сираков да предаде акциите на клуба и да се маха от Левски, като вземе със себе си Мило Борисови  всички останали „играчи“ от „Палмс Бет“, които загробиха Левски във футболно отношение!