Ел Маестро, виж това! Как ЦСКА да стане шампион, като отборът ти е на половин работен ден!?

цска 2

ЦСКА изигра срещу Етър поредния си слаб мач и изтръгна на магия победата с гола си след почивката и решението на ВАР, отменило попадението на домакините.

Тимът на Нестор Ел Маестро все по-трудно влиза в мачовете си и срещата с търновци бе поредното доказателство.

В последните си четири двубоя „армейците” нямат гол до почивката. Срещу Етър Кареасо се разписа в 49-ата минута. Преди това ЦСКА не се разписа и срещу Арда, а Пирин водеше на полувремето на „армейците” с 1:0. Едва с головете на Фаетон и Линдсет в последните 10 минути тимът на Ел Маестро изтръгна победата.

По подобен сценарий се разви и дербито с Левски. Роналдо вкара на „армейците” преди почивката, а през второто полувреме Линдсет доведе резултата до 1:1.

Очевидно това е огромен проблем, който ако Нестор ел Маестро не реши, ЦСКА пак няма да додрапа до титлата с този стил на половин работен ден в мачовете.