Само в 7DniSofia.bg

Няма такива снимки на тартора на ЦСКА! Вижте как Кюстендилеца плени колан и скочи да бие с него петима пловдивчани

7 Dni Sofia26.11.2017
5

ЦСКА спечели нова победа в първенството, този път с 1:0 над Локомотив в Пловдив. Единственото попадение вкара Кирил Десподов.

Срещата беляза нов апотеоз в съдийския геноцид срещу ЦСКА. През второто полувреме бе отменен редовен…автогол на Локомотив от съдията Ангелов.

Ексцесиите в края на първата част пък белязаха този мач. Тогава провокация на домакините, плюс учудващо липсваща полиция доведоха до бой на пистата между двете агитки.

Той също бе спечелен от столичани, а главно действащо лице бе Иван Велчев. Кюстендилеца плени колан на един от пловдивчаните и след това почти сам изтика цялата агитка на домакините чак до служебния вход, налагайки я с колана!