Един от най-скъпите футболисти на ЦСКА притесни шефове и треньори! Какво се случва с него?

цска

Халфът Марселино Кареасо изплаши сериозно спортно-техническия щаб на ЦСКА. Колумбиецът с венецуелски паспорт напусна терена принудително четвърт час след началото на втората част. Той се строполи на тревата след съприкосновение с противников футболист при атаката, чрез която Ботев (Враца) направи резултата 4:1. Така и не стана ясно какъв е проблемът, който изпитва Кареасо, като днес се очаква да има повече информация за състоянието му.

Тобиас Хайнц също се държеше за крака при напускането си на терена, но при него няма поводи за притеснение.В следващия си двубой ЦСКА посреща Черно море в понеделник от 18:00 часа.

Срещата със сигурност ще пропусне капитанът Юрген Матей, който ще изтърпи втория мач от своето наказание за 9 натрупани жълти картона. В състава пък ще се завърне вратарят Густаво Бусато, а се очаква това да направят и Браян Морено и Амос Юга, пропуснали последните два двубоя заради травми.