Трима асове на Левски се появиха на цесекарска територия, ето защо

1683096762610x

Трима футболисти на Левски се появиха вчера в баскетболната зала на ЦСКА, за да наблюдават на живо първия четвъртфинален плейоф, видя БЛИЦ.

Хосе Кордоба, Асен Чандъров и Билал Бари обаче не донесоха късмет на „сините“, които загубиха със 77:94.Мароканският нападател се възстановява от много тежка контузия, получена още миналата есен. Панамският защитник пък в момента е с травма и вероятно ще пропусне последните два мача от редовния сезон.

„В петък, когато Левски ще е домакин в зала „Универсиада“, подкреплението ще е още по-голямо. Очаква почти целият футболен тим да е на трибуните в 19 часа, когато стартира вторият баскетболен плейоф“, съобщиха източници на БЛИЦ.

Футболният Левски играе утре, четвъртък, със Септември на „Герена“, а в понеделник гостува на Локомотив (Пловдив). Поради тази причина в петък вечер „сините“ ще могат да стискат палци на живо на баскетболните си събратя.