Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство до 14 години

Откриване на държавно първенство по тенис до 14 год. (9)

Днес на кортовете на ТК “15:40”, гр.София започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство на открито за юноши и девойки до 14 годишна възраст.

Резултати от днес:

Юноши 1/16-финали:
Янаки Милев – Християн Боримечков 6:3, 6:2
Александър Николов – Георги Георгиев 6:2, 6:1
Велизар Илиев – Рафаел Зард 6:0, 2:6, 7:5
Адрияно Дженев – Христиан Семерджиев 6:3, 6:1
Виктор Марков – Станислав Стефанов 6:0, 3:0 л.з.
Лъчезар Каракашев – Ивайло Симеонов 6:2 ,7:5
Павел Маринов – Никола Шнайдеров 7:5, 7:5
Димитър Пенчев – Александър Митков 6:4, 6:3
Илиян Радулов – Мартин Десподов 6:4, 7:5
Драгомир Драганов – Борил Басарболиев 6:1, 6:0
Борислав Златанов – Ферхат Рашидов 6:2, 6:0
Дейвид Симеонов – Виктор Киров 3:6, 6:0, 6:4
Ангел Владов – Дилян Султанов 6:2, 6:4
Анас Маздрашки – Джордж Лазаров 6:7(6), 6:3, 6:4
Симеон Латинчев – Саркис Хорикян 6:3, 6:4
Михаил Иванов – Александър Василев 6:4, 6:7(6), 6:1

Девойки 1/16-финали:

Виолина Митрофанова – Яна Кирчева 6:1, 6:2
Мария Танева – Мегън Кунинска 6:1, 6:1
Виктория Кънчева – Мила Георгиева 6:3, 6:2
Венета Генчева – Никол Йорданова 4:6, 6:4, 6:3
Катерина Димитрова – Дария Великова 6:0, 6:3
Йоана Константинова – Андреа Дукова 7:5, 7:6(3)
Ангела Ганева – Мария Рогачева 7:6(6), 7:6(5)
Ира Тодориева – Александра Матева 6:1, 6:1
Никол Чакмакова – Даниел Иванова 6:3, 6:1
Михаела Цонева – Виктория Лазарова 6:0, 6:1
Росица Денчева – Ива Иванова 6:0, 6:0
Анастасия-Александра Николова – Лидия Енчева 6:1, 6:3
Йоанна Радулова – Елизара Янева 6:3, 7:5
Ева Бусаад – Лия Пенчева 6:1, 6:1
Габриела Митева – Силвия Шипкова 6:3, 6:3
Денислава Глушкова – Надежда Петкова 6:0, 6:3

Благодарение на партньорството на Българската федерация по тенис и SoCourt от утре 13 юни ще може да гледате на живо срещите от Държавното първенство по тенис до 14 годишна възраст.

Мачовете ще може да наблюдавате във фейсбук страницата на БФТ.

Камерите на SoCourt са разположени на кортове №2, корт №4 и корт №5.

Програма на първенството:
14.06 – втори кръг основна схема момчета и момичета и втори кръг двойки момчета и момичета
15.06 – 1/4 финали основна схема момчета и момичета и 1/2 двойки момчета и момичета
16.06 – 1/2 финали основна схема момчета и момичета и финали двойки момчета и момичета
17.06 – финали основна схема момчета и момичета

“БФТенис”

Напишете коментар

Вашият e-mail адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани със *